Geleceğin teknolojisini bugüne uyarlamak…

Müşterilerimizle olan ilişkilerimize uzun sürecek bir iş ortaklığı hassasiyeti ile yaklaşmak bizim için bir kuraldır.

Teknoloji alanında en iyi çözüm üretebilmenin, ihtiyacı anlamanın ötesinde; müşteri vizyonunu kavramakla gelişebileceğine ve güvenle inşa edileceğine inanırız.

Hiç kuşkusuz kurumunuzu bugüne getiren çözümlerin de değerinin farkındayız. Bu nedenle gerektiğinde eski ile yeniyi birbirine bağlayacak esnek çözümler üretmeyi severiz. Bunun kurumsal hafıza için gerekli olduğuna inanırız.

Teknolojiden çözüm üretmek favorimiz.

Onicorn, Türkiye’nin en genç ve donanımlı teknoloji şirketlerinden biri olarak 2018 yılı Şubat ayında İstanbul’da kurulmuştur.

20 yıldan bu yana hem ulusal hem uluslararası projelerde yer almış deneyimli yönetici ekip ve dinamik bir çalışan kadrosuna sahip olan Onicorn, geleceğin teknoloji yıldızlarından biri olmak hedefi ve motivasyonuyla büyümeye devam ediyor.

İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun iş çözümlerini; güncel yazılım teknolojileri ve uygun maliyet avantajlarıyla sizlere sunan Onicorn, ayrıca AR-GE anlayışıyla iş süreçlerinizin gelişiminde fark yaratan bir iş ortağı rolü üstleniyor.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizin yazılım ihtiyaçlarına yönelik en uygun yanıtı ararken, teknolojinin değiştirici gücünden faydalanabilmelerini sağlamak; yenilikçi yaklaşımımız ve yaratıcı fikirlerimizi iş ağımızın gücü ile harmanlayıp sürdürülebilir çözümler üretmektir.

HIZLI VE KÂRLI ÇÖZÜM
Onicorn’da operasyonel işlerinizi ve günlük üretiminizi etkileyebilecek her konuda hızlı, maliyet azaltan ve bütçenize uygun teknolojik çözümler bulabilirsiniz.
SÜRDÜRÜLEBİLİR FİKİR
Kurumunuzun başarısı için önerilecek her teknoloji, çözüm, donanım ve benzeri araçların sürdürülebilir ve devredilebilir olmasını önemsiyoruz.
FIRSAT TEKNOLOJİSİ
Rakiplerinize göre size avantaj sağlayacak teknolojilerle fırsat yaratmanıza imkan verecek transformasyonda stratejik iş ortağınız oluyoruz.
YARATICI ZEKA
Yaratıcı fikirler, bazen en zor virajlarda bazen de en rahat anlarda açığa çıkar. Fakat doğru bir ekip ve uygulama planı ile değer kazanır.
WhatsApp chat