İŞİMİZ, GÜCÜMÜZ TEKNOLOJİ Kendimizi sizin yerinize koymak, bizce problemin çözümüne giden ilk basamaktır.

Geleceğin teknolojisini bugüne uyarlamak…

Müşterilerimizle olan ilişkilerimize uzun sürecek bir iş ortaklığı hassasiyeti ile yaklaşıyor ve teknoloji alanında en iyi çözümü üretebilmenin, ihtiyacı anlamanın ötesinde; müşteri vizyonunu kavramakla gelişebileceğine ve güvenle inşa edileceğine inanıyoruz.

Teknolojiden çözüm üretmek favorimiz.

Türkiye’nin en genç ve donanımlı teknoloji şirketlerinden biri olan Onicorn, 2018 yılı Şubat ayında İstanbul’da kuruldu.

 

Deneyimli yönetici ekip ve dinamik bir çalışan kadrosuna sahip olan Onicorn, geleceğin teknoloji yıldızlarından biri olmanın hedefi ve motivasyonu ile büyümeye kendini adadı.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizin yazılım ihtiyaçlarına yönelik en doğru stratejiyi belirlerken, teknolojinin değiştirici gücünden yararlanıyor; yenilikçi yaklaşımımız ve yaratıcı fikirlerimiz ile iş ağımızın gücünü kullanarak sürdürülebilir çözümler üretiyoruz.

HIZLI VE KÂRLI ÇÖZÜM
Onicorn’da operasyonel işlerinizi ve günlük üretiminizi etkileyebilecek her konuda hızlı, maliyet azaltan ve bütçenize uygun teknolojik çözümler bulabilirsiniz.
SÜRDÜRÜLEBİLİR FİKİR
Kurumunuzun başarısı için önerilecek her teknoloji, çözüm, donanım ve benzeri araçların sürdürülebilir ve devredilebilir olmasını önemsiyoruz.
FIRSAT TEKNOLOJİSİ
Rakiplerinize göre size avantaj sağlayacak teknolojilerle fırsat yaratmanıza imkan verecek transformasyonda stratejik iş ortağınız oluyoruz.
YARATICI ZEKA
Yaratıcı fikirler, bazen en zor virajlarda bazen de en rahat anlarda açığa çıkar. Fakat doğru bir ekip ve uygulama planı ile değer kazanır.
WhatsApp chat