ÇÖZÜM & HİZMETLERİMİZ
YAZILIM GELİŞTİRME
Gerek kurumunuz bünyesinde, gerekse müşterilerinize daha iyi hizmet sunmanız için gerekli olan tüm yazılım ihtiyaçlarınızda hem butik hizmetlerimiz hem de güçlü iş ortaklarımızın ürün ve çözümleriyle yanınızdayız.
DIŞ KAYNAK YÖNETİMİ
Günümüzde özellikle yazılım projelerinde öne çıkan dış kaynak kullanım ihtiyaçlarına en iyi ve en kaliteli seçeneklerle çözüm üretiyor, sizlerle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.
TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI
Geçtiğimiz 15 yıl, dünyanın bugüne kadar ‘en hızlı yaşanmış’ 15 yıllık dönemiydi. Hiç kuşkusuz internet ve yazılım alanındaki gelişmeler bunun baş aktörlerindendi. Bu dönemde aldığınız stratejik kararlarda, ne kadar zorlandığınızı bir düşünün.
KANAL GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON ORTAKLIĞI
Onicorn, iş dünyasındaki bilgi birikimi ve güvenilir iş ortaklığı strateji sayesinde ürün ve hizmetlerinizin dünyanın en büyük markalarına taşınmasında sizlere destek oluyor. Hizmet ve ürünlerinizin milyonlarca kişiyle buluşmasında stratejik yol arkadaşlığı için bize ulaşabilirsiniz.
MOBİL
Kabul etmemiz gereken bir gerçek var ki, mobil uygulamalar artık web uygulamalarından daha popüler. Hem ülkemizde hem de dünyadaki kullanıcıların önemli bir kısmı artık markaların ürün ve hizmetlerine sadece mobilden erişerek bu gerçeği bize hatırlatıyorlar.

NELER YAPIYORUZ?

Keşfediyoruz
Araştırıyoruz
Geliştiriyoruz
Takip Ediyoruz
WhatsApp chat