hayallerin Vitrin’de!

Bu program sayesinde Vodafone, yenilikçi ürün sahibi firmalar ile iş ortaklığı kurarak, yeni iş alanlarının gelişmesine destek olmak ve bu ortaklıktan karşılıklı olarak “kazan-kazan” gelir paylaşımı modeli ile çalışmayı amaçlamaktadır.

Onicorn’un Katma Değeri Nedir?

Onicorn olarak aday firmaların Vodafone Vitrin programına en hızlı şekilde dahil olmasını sağlamak amacıyla; iş planlarınızın incelenip, ön görüşmelerinizin yapılmasını sağlayan Vodafone tarafından yetkilendirilmiş bir kurum olarak katma değer üretmekteyiz.

Vodafone’un kazançlı dünyasına hayallerinizle ortak olmanın yeni yolu: Vitrin!
Hangi tip firmalar Vitrin’e katılabilir?

Satış – pazarlama ve operasyonel nedenlerden ötürü ürününü veya servisini ölçeklendiremeyen firmalar Vitrin’e katılabilir.

Fikir aşamasında olan ürün veya servislere destek oluyor musunuz?

Vodafone, ürünü veya servisi müşteriye sunmaya hazır firmalar için Vitrin’i tasarlamıştır.

Firmam ne kadar süreyle Vitrin’de olabilir?

“Vodafone Vitrin” programına kabul edilen firmalar, standart olarak Silver segmentte başlıyor. Program kapsamında 6 ayda bir performans değerlendirmesi yapılıyor. Performansı iyi bulunan firmalar, Gold ya da Platinum segmente yükseltilirken,firmalar performanslarına göre mevcut segmentinde kalmaya devam ediyorlar.

Vitrin programına katılabilmek için ne tür ürün veya servislere sahip olmam gerekiyor?

Teknolojik açıdan insanları geleceğe hazırlayan ve hayatlarını kolaylaştıran, mobil aplikasyon üzerinden müşterilerine fiziki ürün ve/veya dijital servis satışı yapmanız yeterlidir.

Potansiyel firmalarla, programa kabul edildikten sonra iş birliğine başlıyoruz. Performansı uygun bulunan firmalar Silver segment ile programa başlıyorlar. 6 aylık periyotlarla performans değerlendirmeleri yapıyoruz, firmalar performans değerlendirme sonuçlarına göre bulunduğu segmenti yükseltme şansı buluyor.

Bu destekleri Vitrin Üyelerine karşılıksız mı veriyorsunuz?

Vitrin üyelerimiz ile “Kazan-Kazan yaklaşımıyla” çalışmayı hedefliyor, verdiğimiz destekler karşılığında ek bir talep oluşturmadan, gelir paylaşım modelini ortaklık planı olarak sunuyoruz.

Başvurular hangi tarihler arasında alınıyor?

Bu program için periyodik bir başvuru takvimimiz yok. Dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Adayları programa seçerken değerlendirme kriterleriniz nelerdir?

Müşteriler tarafından talep görecek, dijital odaklı ve ölçeklendirebilme potansiyeli olan ürünler veya servisleri programa dahil ediyoruz.

Vitrin’e birden fazla ürün veya servisle başvurabilir miyim?

Tabii ki, birden fazla ürün veya servisle başvuru yapabilirsiniz.

Vitrin’e kabul edilen firmalar, belirtilen destekleri nakit olarak alabilir mi?

Hayır, firmalara verilecek destekler Vodafone tarafından yönetiliyor ve ilgili firma ile planlanma yapılarak kullanılıyor.

Programa katılım karşılığında şirketlerden ortaklık payı talep ediyor musunuz?

Hayır.Programa kabul edilen firmalara, gelir paylaşımı modelini esas alarak ortaklık planı sunuyoruz.

Firmanızı Vitrin’de görmek ve Vodafone Vitrin’in 6 aylık desteklerinden birisini almak istiyorsanız, hemen bize başvurun.
WhatsApp chat