Türkiye’nin en genç ve donanımlı teknoloji şirketlerinden biri olan Onicorn, 2018 yılı Şubat ayında İstanbul’da kuruldu. Deneyimli yönetici ekip ve dinamik bir çalışan kadrosuna sahip olan Onicorn, geleceğin teknoloji yıldızlarından biri olmanın hedefi ve motivasyonu ile büyümeye kendini adadı.

İletişim

Maslak Mahallesi, Dereboyu Cad. Beybi Giz Plaza No:1, Kat:32 Sarıyer/İstanbul

info@onicorn.com.tr

+90 212 286 00 30

// Neler sunuyoruz?

Çözümlerimiz

01
Güvenlik Çözümleri
Ağ güvenlik teknolojileri alanında sektörün lider üreticileri ile yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve yönetilebilir güvenlik altyapılarının projelendirilmesi ve entegrasyon konularında uzman çalışanlarımızla yönetim, bakım ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.
Devamını oku
02
Ağ Çözümleri
Şirketlerde kullanılan yapısal kablolama ihtiyaçlarını eksiksiz ve en iyi kalitede karşılamak üzere iş akışı, çalışma süreci ve güvenlik çözümlerini esas alarak projelendirerek müşterilerimize anahtar teslim çözümler sağlamaktayız. Projelerimizde kullandığımız ürünler uluslararası sertifikalara sahiptir.
Devamını oku
03
Santral ve Voip
Bütünleşik çağrı merkezi çözümlerimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm işlevleri tek çatıda toplayıp kullanıma sunuyoruz. Ölçeklenebilir, yedekli mimari ve VoIP desteği ile hızlı büyüme ve tüm planlarınıza uygun, kolay kurulup yönetilebilen dinamik bir çağrı merkezi hizmeti sağlıyoruz.
Devamını oku
04
Kurumsal Sistem Çözümleri
İşletmenizin IT operasyon maliyetlerinin düşürülmesine, daha iyi seviyede performans elde edilmesine , yönetim kolaylığı sağlaması ve iş sürekliliğine katkıda bulunarak müşterilerimizin kendilerine özel bulut çözümlerini kurmaları yönünde hizmetler sunmaktayız.
Devamını oku
05
Lisanslama Çözümleri
Doğru lisanslama modeli, hem maliyetlerinizi düşürmekte hem de verimliğin artmasına ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Onicorn tarafından verilen lisans danışmanlık hizmeti ile esnek hızlı ve hedefe yönelik çözümler sağlanmaktadır.
Devamını oku
Onicorn, yenilikçi teknolojilerle onlarca yıllık deneyimi birleştirir ve markaların dönüşümlerine yardımcı olacak şekilde en ideal çözümü sunar.
Onicorn, karşılaşılan zorlukları anlamak için sizinle birlikte çalışır ve teknolojik ihtiyaçlarınızdan biri veya daha fazlası için dış kaynak çözümleri üreterek, BT süreçlerinin her zamankinden çok daha esnek ve verimli yönetilmesini sağlar.
// hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi detaylı inceleyin

İşletmenizin internetteki varlığını ve dijital kalkınma sürecini yönettiğimiz hizmetlerimizi yakından inceleyin

// Hizmetlerimizle ilgileniyor musunuz?

Hemen bizimle iletişime geçin!