Türkiye’nin en genç ve donanımlı teknoloji şirketlerinden biri olan Onicorn, 2018 yılı Şubat ayında İstanbul’da kuruldu. Deneyimli yönetici ekip ve dinamik bir çalışan kadrosuna sahip olan Onicorn, geleceğin teknoloji yıldızlarından biri olmanın hedefi ve motivasyonu ile büyümeye kendini adadı.

İletişim

Maslak Mahallesi, Dereboyu Cad. Beybi Giz Plaza No:1, Kat:32 Sarıyer/İstanbul

info@onicorn.com.tr

+90 212 286 00 30

// çözümlerimiz

Ağ Çözümleri

// çözümlerimiz

Data Altyapı
(Kablolu-Kablosuz)

LAN – WAN – Wi-Fi çözümlerinde Cisco, HP, Dell vb. birçok endüstriyel donanım üreticilerinin ürünleri ile profesyonel ağ çözümleri konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Şirketlerde kullanılan yapısal kablolama ihtiyaçlarını eksiksiz ve en iyi kalitede karşılamak üzere iş akışı, çalışma süreci ve güvenlik çözümlerini esas alarak projelendirerek müşterilerimize anahtar teslim çözümler sağlamaktayız. Projelerimizde kullandığımız ürünler uluslararası sertifikalara sahiptir.
// çözümlerimiz

Wan ve Endpoint UTM Çözümleri

Güvenlik tehditlerinin sürekli şekil ve yöntem değiştirmesi, UTM (Unified Threat Management) Bütünleşik Tehdit Yönetimi ürünlerinin, güvenlik cihazları pazarında hızla gelişmesini sağlamıştır. Farklı tehditlerin bir arada kullanılmasındaki artış, UTM’in getirdiği esnek ve entegre güvenlik önlemlerine olan ihtiyacı arttırmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre lokasyon ve evden çalışma modellerine uygun UTM çözümleri ile erişim yönetimi sağlayacak hizmetler sunmaktayız.

  • FortiClient EMS
  • Comodo ITSM
  • Sophos Endpoint
// iletişime geçin

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz? Hemen aşağıdaki formu doldurun, ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

    Nereden başlayalım?

    E-posta adresiniz 3. kişilerle paylaşılmayacak. Zorunlu alanlar yıldız (*) ile işaretlidir.