You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dış Kaynak Yönetimi

Yeni nesil iş süreçleri ve teknolojik değişimle birlikte, firmalar dış kaynak stratejilerini yeniden düşünme ve gözden geçirme esnekliğine ihtiyaç duyar.


Onicorn, karşılaşılan zorlukları anlamak için sizinle birlikte çalışır ve teknolojik ihtiyaçlarınızdan biri veya daha fazlası için dış kaynak çözümleri üreterek, BT süreçlerinin her zamankinden çok daha verimli yönetilmesini sağlar.


BT işlevlerinin kısmi veya tam sahipliğini alarak çevik ve verimli yapılara dö-nüşmesini hedefler. Yüksek kaliteli personel, araç ve süreçler sağlayarak dış kaynak gereksinimlerini karşılamak için her aşamada ihtiyaçlarınıza uçtan uçta çözüm üretir.


Projelerinizi deneyimimiz, dış kaynak kullanım süreçlerindeki hassasiyet bilincimiz, mükemmelliğine olan bağlılığımız ve en gelişmiş yönetim metodları ile yönetiyoruz.


Onicorn, yenilikçi teknolojilerle onlarca yıllık deneyimi birleştirir ve markaların dönüşümlerine yardımcı olacak şekilde en ideal çözümü sunar. Uzman danışmanlar, tasarımcılar, geliştiriciler, yöneticiler ve analistlerden oluşan Onicorn ekibi; kullanıcı odaklı tasarımlar, optimize edilmiş operasyonlar ve artan yatırım getirisi ile birlikte işletmeniz için uzun vadeli büyüme sağlar. Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarıyla, kurumuzun iş yapısına uygun çözümleri işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Perakende, lojistik, sağlık, eğitim, seyahat, imalat ve daha birçok sektörde beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı hedefler.

Sunduğumuz Hizmetler:

  • Azalan işçilik ve altyapı maliyetleri
  • Gelişmiş son kullanıcı memnuniyeti
  • Artan verimlilik
  • BT ve iş uyumunu yönlendiren yenilikler

Onicorn’un uzman ekibi, özellikle yazılım projelerinde öne çıkan dış kaynak kullanım ihtiyaçlarına en iyi ve kaliteli seçeneklerle çözüm üretir. Gerekli olan tüm yazılım ihtiyaçlarınızda, hem kaynak tasarrufu hem de iş süreçlerinde daha yalın ve etkin bir yönetim fırsatı sağlayarak, size özel bir yol haritası geliştirir.

Dış kaynak kullanım süreçlerindeki, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun hizmetleri hatasız gerçekleştirmek için siz de Onicorn’a danışın.