You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kanal Geliştirme ve Akreditasyon Ortaklığı

    Ürünlerinizi nasıl satacağınıza karar verirken, hangi satış kanallarının müşterilerinize en etkili şekilde ulaşmanıza yardımcı olacağını ve satış kanallarınızla birlikte nasıl çalışabileceğinizi düşünmelisiniz.


    Onicorn, satış kanallarınızı geliştirerek yeni müşteriler için oldukça etkileşimli ve etkili bir kaynağa dönüştürür. Dünyanın en büyük markalarını yönetme konusundaki deneyimimizle satış kanallarınızla ilgili karmaşıklığı azaltırken gelirinizi artırır ve karınızı büyütmenize yardımcı oluruz. Amacımız, müşteri portföyünüzü genişletmenize ve ürünlerinizi dünyadaki pazarlara değer yaratacak biçimde güvenle getirmenize yardımcı olmaktır.


Onicorn, iş dünyasındaki bilgi birikimi ve güvenilir iş ortaklığı strateji sayesinde ürün ve hizmetlerinizin dünyanın en büyük markalarına taşınmasında sizlere destek olur. Siz de, başarınızı arttırmak ve stratejik iş ortaklığı kurmak için Onicorn’un küresel hizmet sunma yetenekleriyle tanışın.Onicorn kanal geliştirme ve akreditasyon ortaklığı, uçtan uca ürün ve müşteri yaşam döngüsü hizmetleri sunar ve işletmenizin geleceğine ve büyümesine odaklanmanızı sağlar. Sizi dinler, ardından zorluklarla başa çıkmanız için yaratıcı çözümler tasarlar ve uygularız.