You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Mobil

Son yıllarda tüm dünyaya bir değişim yaşatan mobil uygulama geliştirme hizmetleri, tüm işletmeler için vazgeçilmez bir bileşen olduğunu kanıtladı.


Onicorn, tüm bu değişime ayak uydurabilmeniz için müşteri odaklı çözümleri en yüksek verimlilik, yaratıcılık ve düşük maliyetle yeni bir boyuta taşır. Fütüristtik bir yaklaşım sunmaya odaklanarak, farklı büyüklükteki işletmeler için sağlam, çok yönlü ve yaratıcı mobil uygulamalar geliştirir.


Yetenekli mobil uygulama geliştiricilerimiz ve tasarımcılarımız, en modern teknolojiler, donanım, cihaz, işletim sistemi ve platformlar ile müşteri isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak, özelleştirilmiş mobil uygulamalar geliştirir. En iyi mobil uygulama planlama ve geliştirme stratejilerine uyum sağlar ve vizyonunuzu da göz önünde bulundurarak mobil uygulama hizmetini yeni bir boyuta taşır.Digital in 2017 Global Overview araştırma sonuçlarına göre;

  • Dünyanın yarısından fazlası artık en az 1 adet akıllı telefon kullanıyor.
  • Dünya nüfusunun neredeyse üçte ikisi en az bir cep telefonu sahibi.
  • Dünya genelinde web trafiğin %50’sinden fazlası artık cep telefonlarından geliyor.
  • Dünyanın dört bir yanındaki mobil bağlantıların yarısından çoğu artık genişbant.
  • Dünya nüfusunun beşte birinden fazlası son 30 gün içinde mobil telefon üzerinden alışveriş yaptı.

Bununla beraber ülkemizdeki web trafiği verilerine göre; masaüstü ve/veya dizüstü bilgisayar üzerinden internet ziyaretleri %29 oranında gerileyerek %36′ya düşerken, mobil trafik %33 oranında artarak %61’e çıktı. Bu veriler, şirketlerin hizmetlerini daha etkin bir şekilde hedef kitlelerine ulaştırabilmeleri için mobil uygulama veya mobile uyumlu web sitesi geliştirme konusunda önemli bir işaret.

Onicorn’un uzman ekibi, gerek kurumunuz bünyesinde, gerekse müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilmeniz için tüm mobil ihtiyaçlarınıza yönelik güncel teknolojiler içeren çözümler geliştirir.

Yeni nesil iş süreçlerinde, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun hizmetleri hatasız gerçekleştirmek için siz de Onicorn’a danışın.